אודות ד"ר רותם ויצמן

rotem_2

אודות

שני אירועים מכוננים השפיעו על חיי וגרמו לי לפנות אל המסלול בו בחרתי,

הראשון היה מותה של סבתי והשני היה התאבדות של אדם שהכרתי במשך למעלה מעשור. במקביל לשני אירועים אלו, למדתי לימודים אקדמאים מצד אחד, ומצד שני התנדבתי במספר תחומים, כשהעיקרי הוא במד"א  בתחום רפואת החירום שבמסגרת התנדבות זו הגעתי להתאבדות האדם שאותו הכרתי.

שני אירועים אלו גרמו לי לקחת את הלימודים האקדמיים שהיו לי בתחומי הביולוגיה והפילוסופיה לתחום של האתיקה הרפואית בו חקרתי את נושא סוף החיים, אחרי הלימודים בבר אילן למדתי בארצות הברית את תחום האתיקה הקלינית והמשכתי לחקור את תחום הטיפול באדם בסוף חייו וצורת ההתייחסות אליו.

הלימודים בארצות הברית גרמו לי להבין שבארץ יש לנו קושי לקבל ולהבין את עצמנו וכתוצאה מכך אחד את השני. כדי לשפר את יכולת ההבנה שלי את עצמי ואת ההבנה שלי של האחרים התחלתי ללמוד וללמוד וללמוד כשלמדתי אימון אישי, NLP, הנחיית קבוצות, הנחיית סדנאות ועריכת לשון. שיא הלימודים שלי הוא בדוקטורט בתחום הניהול כשאני חוקר את שיפור התקשורת הבינאישית.

במהלך כל הלימודים ראיתי בעיקר שהמטרות שמובילות את כל ההכשרות שעברתי הן להשפיע על האחר, לקדם את האחר אך השינויים שנעשו היו זמניים ולא החזיקו מעמד ובנוסף לכך גם השינויים שנעשו בי ובחברים שלי שעברו את ההכשרות היו זמניים, וזה כי ההתמקדות הייתה בהשפעה על האחר וכדרך אגב בהשפעה על עצמי.

ישבתי וחשבתי מה אני יכול לעשות כדי לשפר את היכולת השינוי שנעשה בי ואת השינוי שנעשה באחר כך שהשינוי יהיה עמוק יותר ויחזיק מעמד זמן רב יותר. לכן, אני משלב בין שני תחומים שאני לומד בהם ושעסקתי בהם ופיתחתי הכשרות שמשלבות את תחומי האינטליגנציה הרגשית וה-NLP כשהדגש הוא על השינוי שעובר המשתתף ולאחר מכן על ההשפעה של המשתתף על סביבתו.

הקורסים מומלצים למטפלים, למורים, למרצים, למנחי קבוצות וכל אדם שרוצה לעבור שינוי שיחזיק מעמד. הצעד הראשון לביצוע השינוי הוא להירשם בטופס צור הקשר וזו תהיה התחלה של דרך חדשה וטובה יותר.

rotem_1